O firmie

Głównymi produktami firmy Bielbet są betonowe odwodnienia liniowe.

Produkujemy odwodnienia różnej klasy obciążeniowej, zatem nasze produkty znajdują zastosowanie przez szeroką grupę klientów, zarówno indywidualnych, jak i dużych inwestorów budowlanych.
Zaopatrujemy wiele firm na terenie kraju.

Uznanie odbiorców i ciągle rosnące zainteresowanie naszymi produktami sprawia, że stale powiększamy nasz asortyment, aby sprostać oczekiwaniom klientów.

Produkujemy:

  • korytka odwodnieniowe od klasy A15 do E600,
  • studzienki kanalizacyjne, podrynnowe,
  • wycieraczki do obuwia.

 


Gwarantujemy trwałość i jakość oraz najniższe ceny, a także upusty i rabaty dla stałych odbiorców. Oferujemy również transport na zakupione produkty.
Dzięki zakupionej wtryskarce oferujemy usługę wtryskiwania na zlecenie zewnętrzne.

 

 

Własny transport

Nasza firma gwarantuje dostawę zakupionych produktów na terenie kraju. Posiadamy samochody dostawcze i ciężarowe dzięki temu jesteśmy w stanie realizować każde zamówienie w terminie.

Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą.

 

Historia Firmy:

Firma Bielbet swoją działalność zapoczątkowała w 2000 roku. Na przestrzeni lat dzięki swojej konsekwentnie realizowanej skrupulatności przekształciliśmy się z niewielkiej firmy, w przedsiębiorstwo które odgrywa znaczącą rolę w świadomości polskich konsumentów. Innowacyjne podejście do rozwoju naszej marki umożliwiło nam również pojawienie się na rynkach europejskich. Swoją działalność zaznaczyliśmy w takich krajach jak: Czechy, Słowacja, Węgry, Niemcy czy Norwegia.  W swoich założeniach nigdy nie zapominamy o swoich początkach, co nieodzownie łączy się z troską o każdego klienta.

Odbiorcami naszych produktów są przede wszystkim składy budowlane, inwestorzy budowlani, brukarze oraz klienci indywidualni.

Prezentacja naszej firmy

 

 

Copyright © 2024 Bielbet. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie GRUPA WEB-COM